Klimatyzatory ścienne i sky air

NaścienneFTXR-E_L_shadow_tcm186-1184401-300x217

Jednostki naścienne to nowoczesny , niezawodny i wydajny sposób zapewnienia idealnego klimatu w salonie , kuchni i sypialni, w dzień i w nocy, przez cały rok. Jednostki zewnętrzne Daikin są gustowne, mocne i można je w łatwy sposób zamontować na dachu lub tarasie lub po prostu umieścić na przeciw ściany zewnętrznej.

System Inverter optymalnie dostosowuje wydajność klimatyzatora do warunków otoczenia , dzięki czemu otrzymujemy dokładnie tyle chłodu lub ciepła ile potrzebujemy w danej chwili-bez zbędnych strat energii, płynnie i niezwykle cicho.

URURU SARARA

EMURA

PROFESIONAL

COMFORT

 

Flexi

FLXKS-BVMB_02_001_tcm186-42856-225x300

Elastyczne rozwiazanie , które mozesz zainstalować na ścianie np. pod oknem. Dzięki kompaktowej budowie, klimatyzator w sposób dyskretny zajmuje miejsce tradycyjnych grzejników. Ta elastyczna jednostak po odwróceniu staje sie jednostka podstropową , możesz zamontowac ją na suficie. Obydwie opcje gwarantują uzyskanie komfortu.Tryb ustawień nocnych oszczędza energię chroniąc przed przegrzaniem lub wychłodzeniem nocą. Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne klimatyzatorów są bardzo ciche( przyciski „cichej pracy”),można korzystać i cieszyć się spokojem i ciszą.

Filtr oczyszczający powietrze z funkcją fotokatalitycznego usuwania zapachów oczyszcza powietrze, likwiduje zapachy i pył oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów zapewniając stały nawiew czystego powietrza

 

Kasetonowe

FCQ-C_001_tcm186-70325-199x300FCQ35-50-60-71C7VEB_R_tcm186-70257-300x210

Jednostki miedzystropowe z obwodowym lub 4-kierunkowym nawiewem  to idealne rozwiązania dla sklepów,  restauracji,    biur i innych obiektów o charakterze komercyjnym posiadających wolna przestrzeń montażową pomiędzy sufitem a stropem podwieszanym. Możliwość wyboru ośmiu ustawień kierownic nawiewu zapewnia równomierny rozkład powietrza w pomieszczeniu. Jednostki międzystropowe są niezwykle ciche i proste w obsłudze. System inverter optymalnie dostosowuje wydajność klimatyzatora do warunków otoczenia , dzięki czemu otrzymujemy dokładnie tyle chłodu lub ciepła ile potrzebujemy w danej chwili, bez zbędnych strat energii, płynnie i niezwykle cicho.

Daikin wprowadził na rynek pierwszą  kasetę samoczyszczącą. Cały kurz pochodzący z filtra przechowywany jest w jednostce wewnętrznej i może być usunięty za pomocą odkurzacza bez otwierania urządzenia. Proste i łatwe usuwanie kurzu prowadzi do niższych kosztów, obsługi i serwisu oraz oszczędności energii do 10%. Kasety posiadają dekoracyjne panele, które świetnie komponują się z sufitem i wygladają stylowo.

 

 

Podłogowe

FVXG-K1-300x216

Klimatyzatory podłogowe to nowoczesny, wydajny sposób zapewnienia idealnego klimatu w pomieszczeniach Twojego domu przez cały rok. Jednostki te są wyjątkowo ciche i łatwe w obsłudze. Klimatyzatory przypodłogowe dostępne są w różnych wielkościach. Nowoczesna, zwarta konstrukcja obudowy sprawia, że z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza. Wiele stopni regulacji pracy tych klimatyzatorów pozwalają na optymalne dostosowanie temperatury w pomieszczeniu do swoich potrzeb.

 • Komfortowy pionowy AUTO SWING zapewnia pracę bez odczucia przeciągu i zabezpiecza przed zabrudzeniem sufitu
 • Tryb pracy ECONO obniża pobór mocy urządzenia i umożliwia włączenie innych urządzeń o większym poborze mocy
 • Tytanowo – apatytowy filtr oczyszczający powietrze pochłania mikrocząsteczki, rozkłada nieprzyjemne zapachy, zapobiega rozmnażaniu się bakterii, wirusów i mikrobów
 • Timer tygodniowy pozwala zaprogramować jednostkę według harmonogramu tygodniowego.

FVXS-F_02_005_tcm186-117979-300x199FVXG--300x199

 

 

 

 

 

 

Podstropowe

AHQ71AV1_R_tcm186-209185-300x210

Klimatyzatory podstropowe znajdują zastosowanie tam, gdzie nie ma możliowści zastosowania urządzeń międzystropowych ze względu na brak sufitu podwieszanego. Idealne rozwiazanie do sklepów i restauracji i obiektów komercyjnych. Możliwość montażu zaróno w nowych jak i istniejących budynkach, w narożnikach i wąskich pomieszczeniach dzieki minimalnej przestrzeni serwisowej- tylko 30 mm

 • Seria SKY AIR inwerter została zaprojektowana dla potrzeb obiektów komercyjnych
 • Dzięki wykorzystaniu efektu COANDY kąt nawiewu ma nawet do 100 stopni.
 • Sprawność energetyczna, klasa energetyczna A
 • Podwyższona efektywność sezonowa – SEER aż do 4,67, zoptymalizowana w ciągu całego roku

FHQG-CVEB_tcm186-174782-300x224

 

 

Kanałowe

FDKS_FDXS-E_tcm186-110349-300x207

Jednostki kanałowe pasuja do każdego wnętrza, można je dyskretnie umieścic w suficie , widoczna będzie tylko kratka wylotowa. Takie rozwiazanie pozostawia maksimum miejsca na podłodze i ścianach na meble, wyposażenie i wystrój. Przy minimalnym wyglądzie znakomita wydajność : 5 prędkości wentylacji, funkcja pracy na pełnej mocy w celu szybszego schłodzenia pomieszczenia , cicha praca w nocy, to tylko kilka funkcji uniwersalnych wydajnie energetycznie jednostek.

 • Zamontowany filtr usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu zapewniając stały dopływ czystego powietrza
 • Przycisk CICHY na sterowniku obniżają głośność jednostki wewnętrznej i zewnętrznej o 3 dB(A)
 • Tryb POWERFUL pozwala szybko ochłodzić lub ogrzać pomieszczenie, dzięki działaniu na pełnej mocy
 • Energooszczędny tryb pracy HOME LEAVE oszczędza energię w czasie nieobecności użytkownika

FBQ-C8-FDQ-C_02_tcm186-222013-200x300 FBQ-B7V3B_01_003_tcm186-603591-199x300