Klimatyzatory ścienne multi AUX

Klimatyzatory ścienne multi AUX

To systemowe rozwiązania, w których jedna jednostka zewnętrzna podłączona jest do kilku jednostek wewnętrznych. Urządzenia pozwalają na tworzenie rozbudowanych zespołów klimatyzujących kilka pomieszczeń jednocześnie.

Dzięki temu pozwalają cieszyć się wszystkimi zaletami najlepszej klimatyzacji przy naprawdę niskich kosztach eksploatacji. To idealne rozwiązanie do domu, średniego biura, sklepu, przychodni itp.

Wszystkie funkcje naszych klimatyzatorów regulowane są zdalnie sterowanym pilotem zwiększającym komfort użytkowania. Innowacją są antybakteryjne właściwości pilota…

Przy jego produkcji zastosowano nanotechnologię, dzięki której bakterie są niszczone na powierzchni pilota, co uniemożliwia ich dalszy rozwój. Ponadto wykorzystana tu technika fluorescencyjna sprawia, że pilot świeci w ciemnościach, co ułatwia korzystanie z niego w nocy bądź w pomieszczeniach zaciemnionych.

O jakości i bezawaryjności urządzeń klimatyzacyjnych w dużej mierze decyduje zastosowana jednostka zewnętrzna. W urządzeniach firmy AUX wykorzystuje się jedynie najwyższej jakości, nowoczesne jednostki zewnętrzne.

Zastosowane w nich rozwiązania techniczne są gwarancją bezproblemowej pracy przez cały okres eksploatacji.

dane techniczne msplit