Klimatyzatory kasetonowe

klimatyzator_rc

Klimatyzatory serii RC

Urządzenia kasetonowe serii RC charakteryzują się zwartą i lekką budową. Rozprowadzają one powietrze w 4 kierunkach czyniąc nawiew komfortowym i przyjemnym. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji lub biur z podwieszanymi sufitami. Pod względem wielkości mocy urządzenia kasetonowe, zarówno chłodzące jak i chłodząco-grzejące, są bardzo zróżnicowane. Charakteryzują się łatwością aranżacji, niskim poziomem hałasu oraz nowoczesną stylistyka.

 

 

klimatyzator_rc

Klimatyzatory inverter serii RC

Urządzenia kasetonowe serii RC charakteryzują się zwarta i lekką budową. Rozprowadzają one powietrze w 4 kierunkach czyniąc nawiew komfortowym i przyjemnym. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji lub biur z podwieszanymi sufitami. Pod względem wielkości mocy urządzenia kasetonowe inverter są bardzo zróżnicowane. Charakteryzują się również nowatorskimi rozwiązaniami oraz znakomitymi parametrami pracy takimi jak: szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu, łatwość aranżacji i montażu oraz dużą energooszczędnością.

 

 

klimatyzator rca

Klimatyzatory inverter serii RCA

Urządzenia kasetonowe serii RC charakteryzują się zwarta i lekką budową. Rozprowadzają one powietrze w 4 kierunkach w czyniąc nawiew komfortowym i przyjemnym. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji lub biur z podwieszanymi sufitami. Pod względem wielkości mocy urządzenia kasetonowe są bardzo zróżnicowane. Charakteryzują się nowatorskimi rozwiązaniami oraz znakomitymi parametrami pracy takimi jak: szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu, łatwość aranżacji i montażu oraz dużą energooszczędnością (wszystkie modele klasy A zarówno w trybie chłodzenia jak i w trybie grzania).
W typoszeregu RCA występuje pierwszy na świecie model o wymiarach 600×600 mm i wydajności nominalnej 7,1 Kw., w którym zastosowano laminarne łopatki wirnika wentylatora jednostki wewnętrznej znacznie obniżające poziom hałasu. (Mierzone z 1 metra nawet 26Db). W całym typoszeregu RCA istnieje możliwość wyboru sterowania urządzeniami za pomocą pilota przewodowego lub bezprzewodowego.
Natomiast w urządzeniach kasetonowych inverter serii RCA istnieje możliwość przełączania trybu „wysokiego sufitu”, pozwalająca na rozprowadzenie znacznych ilości powietrza nawet przy zastosowaniu zwartego typu kasetonowego w wysokich pomieszczeniach (3,5m).